День матері в Україні відзначається у другу неділю травня. Це особливе свято, коли можна ще раз нагадати найдорожчій та найріднішій людині, як ви її цінуєте та любите.
Саме цій даті і були приурочені нетрадиційні батьківські збори у 1 класі Рубанської ЗОШ І-ІІІ ст. Розпочався захід урочистою частиною. Вірші, пісні, танці, ігри, подарунки, підготовлені дітьми – все це дало змогу ще раз сказати матусям «Дякую» за добро, любов, терпіння, увагу, підтримку, яку вони розділяють зі своїми дітьми.
Любіть та поважайте своїх матерів і дякуйте за все не тільки в це свято!
![](/_nw/0/s10384745.jpg)
![](/_nw/0/s79424904.jpg)
![](/_nw/0/s76910874.jpg)
![](/_nw/0/s78339822.jpg)
|