Весна – найпрекрасніша пора року. З її першим подихом приходить до нас чудове жіноче свято – 8 Березня. Цей день несе у світ ніжність і красу. Адже усе найдорожче, що є у житті – щастя, радість, надія, кохання – пов’язане з жінкою. Саме прекрасна половина людства наповнює будні яскравими фарбами, спонукає до шляхетних вчинків і добрих справ.
Напередодні Міжнародного жіночого дня у стінах школи відбувся святковий концерт, сповнений шани, любові та поваги до жінки – матері, трудівниці, бабусі, вчительки, сестри, однокласниці.
![](/_nw/0/s25392251.jpg)
![](/_nw/0/s64823021.jpg)
![](/_nw/0/s20978019.jpg)
![](/_nw/0/s85456536.jpg)
![](/_nw/0/s40978720.jpg)
![](/_nw/0/s38567642.jpg)
![](/_nw/0/s67827265.jpg)
![](/_nw/0/s17816427.jpg)
![](/_nw/0/s51682601.jpg)
![](/_nw/0/s54599298.jpg)
![](/_nw/0/s61910603.jpg)
![](/_nw/0/s78944172.jpg)
![](/_nw/0/s09622963.jpg)
|