З нагоди вшанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали свої життя заради нашого європейського майбутнього, 20 лютого в Рубанській ЗОШ І-ІІІ ступенів пройшов захід-реквієм "Зима, яка нас змінила". Учні прикрасили "Дерево пам’яті" білими ангелами, що символізують невинні душі патріотів України, вбитих у мирний час ХХІ століття в центрі нашої столиці. Учасники заходу з великою вдячністю згадали загиблих, переглянули відеосюжети про ті страшні криваві події . Діти щиро декламували патріотичні вірші та співали тужливі пісні. Передавали з рук у руки запалені жовто-блакитні свічки , як символ пам’яті про тих, хто пожертвував собою заради Батьківщини. Хвилиною мовчання присутні вшанували героїв, які навічно пішли від нас заради торжества справедливості. Зі сльозами на очах учні дивилися на гірлянду з журавликів – уособлення душ героїв – під слова пісні
"… Небесна Сотня білих журавлів,
Душа, яких летить під небесами,
Ніхто із Вас вмирати не хотів,
Хай вічна пам'ять лишиться за вами... "
Шанс на зміни нам дістався дорогою ціною, ціною людських жертв, ціною втрати частини території. Ми щодня повинні пам’ятати про тих, хто віддав своє життя за Україну – за таку Україну, про яку усі ми мріємо..
![](/_nw/0/s38183575.jpg)
![](/_nw/0/s37662041.jpg)
![](/_nw/0/s27744442.jpg)
![](/_nw/0/s58341054.jpg)
![](/_nw/0/s63213629.jpg)
![](/_nw/0/s15809299.jpg)
![](/_nw/0/s53231312.jpg)
![](/_nw/0/s42923167.jpg)
![](/_nw/0/s50332014.jpg)
![](/_nw/0/s83671553.jpg)
|